ul. Sarmacka 7, 40-607 Katowice
Pon-Pt 7:00-15:00
KONTAKT
ul. Sarmacka 7, 40-607 Katowice
Pon-Pt 7:00-15:00

Home

Ładowanie Profesjonalne Usługi Czystościowe
Kompleksowa obsługa nieruchomości
w zakresie utrzymania czystości

Ponad 25 lat doświadczenia

Nasza Misja

quote image

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując koncepcje realizacji usługi utrzymania czystości do potrzeb Klienta

Misją naszej firmy jest wznoszenie usług czystościowych na najwyższy poziom, poprzez zastosowanie nowych technologii, sprzętu oraz środków przy ich realizacji Wszystko to ma zmierzać do pełnego zadowolenia naszych Klientów, przy jednoczesnej dbałości o otoczenie, tj. naszych pracowników, środowisko, infrastrukturę.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując koncepcje realizacji usługi utrzymania czystości do potrzeb Klienta. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i sukcesywnie wdrażamy je w naszej pracy.

Obsługa Wnętrza

Specjalizujemy się w świadczeniu usług utrzymania czystości w obiektach o bardzo różnym charakterze i przeznaczeniu, takich jak biura, centra logistyczno-dystrybucyjne, obiekty produkcyjne, przemysłowe i magazynowe, obiekty sportowe i sale konferencyjne, dworce i lotniska. Swoimi usługami obejmujemy obiekty na każdym etapie ich funkcjonowania – od bieżącego użytkowania ale także w trakcie budowy lub remontu.

Sprzątanie
Biur


Sprzątanie
Obietków
Produkcyjnych


Obiekty
Kulturalno-
Oświatowe

Sprzątanie
Pobudowlane


Obiekty
Sportowe i
Widowiskowe

Centra
Logistyczne i
Magazynowe

Obiekty
Komunikacji
Publicznej


Obsługa Zewnętrza

Nasze usługi w zakresie obsługi terenów zewnętrznych obejmują zarówno utrzymanie terenów zielonych, jak również utrzymanie terenów utwardzonych. Bogata baza sprzętowa pozwala na realizację usług o bardzo różnym charakterze od prostych czynności zamiatania, aż do wyspecjalizowanych prac utrzymania drzew i zieleni niskiej.

Utrzymywanie
Terenów Zielonych

Utrzymywanie Terenów
Utwardzonych


Poproś o wycenę

Podaj swoje dane kontaktowe a Nasz przedstawiciel do Ciebie zadzwoni w celu przygotowania dedykowanej oferty


Nasi Pracownicy

Zatrudniamy przeszło 300 pracowników. Każdy obiekt nadzorowany jest przez dedykowanego Koordynatora z wieloletnim doświadczeniem.

Nasze Szkolenia

Prowadzimy regularne szkolenia Naszego personelu w zakresie technologii sprzątania, doboru i korzystania z odpowiednich środków czystości oraz BHP.

Nasze usługi

Nasze usługi zawsze realizujemy w taki sposób, by wyjść naprzeciw potrzebom klienta, wskazując przy tym możliwości dalszej optymalizacji.

Profesjonalizm

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji usług utrzymania czystości co przekłada się na profesjonalizmy i wysoką jakość naszych usług.

Postaw na najlepsze usługi czystościowe

Doświadczenie i profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, indywidualne podejście do każdego zlecenia to gwarancja satysfakcji Naszych klientów.


Nasza Misja

Misją naszej firmy jest wznoszenie usług czystościowy na najwyższy poziom, poprzez zastosowanie nowych technologii, sprzętu oraz środków przy ich realizacji. Wszystko to ma zmierzać do pełnego zadowolenia naszych Klientów, przy jednoczesnej dbałości o otoczenie, tj. naszych pracowników, środowisko, infrastrukturę.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując koncepcje realizacji usługi utrzymania czystości do potrzeb Klienta. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i sukcesywnie wdrażamy je w naszej pracy.

Dostawcy i Partnerzy


1200px-ING_Primary_Logo_RGB.svg


logo


logo (1)


Sad


Group 42


TBS-Katowice


Image 5


Image 6


Image 7