ul. Sarmacka 7, 40-607 Katowice
Pon-Pt 7:00-15:00
KONTAKT
ul. Sarmacka 7, 40-607 Katowice
Pon-Pt 7:00-15:00

About Us

O Firmie

Profesjonalizm z ponad 25-letnim doświadczeniem

Firma Agro-Service Piotr Kulak, pierwotnie jako P.R.B. Agro-Service s.c., obecna jest na rynku od 1989 roku. Zakres naszej działalności określony został przez potrzeby rynku w dziedzinie usług porządkowych, agrotechnicznych i specjalistycznych. Początkowo działalność Firmy skupiała się na usługach w obszarze terenów zielonych oraz realizacji obsługi technicznej obiektów. Z czasem swoje usługi rozwinęliśmy o kwestie utrzymania czystości, co obecnie stanowi trzon naszej specjalizacji. Wykonujemy z powodzeniem zadania dla takich kontrahentów jak Poczta Polska S.A., ING Bank Śląski, Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice , Uniwersytet Śląski, a także klientów indywidualnych.

KONTAKT

Park Maszynowy

Dla potrzeb realizacji naszych zadań wykorzystujemy bardzo rozbudowany park maszynowy dbając równocześnie o jego ciągłe unowocześnianie, które pozwala na lepszą realizację zadań i zwiększenie efektywności pracy. Korzystamy ze sprzętu takich firm jak: Nilfisk, Numatic, Hako, Tennant, Karcher, Columbus. W czasach ogromnego postępu technologicznego jesteśmy również otwarci na innowacje. Na obsługiwanych obiektach, przy współpracy z naszymi dostawcami, testujemy autonomiczne roboty sprzątające firm Lionsbot oraz Adlatus, by nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna dla Klientów.

Środki Czyszczące i Higiena

W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne środki chemiczne i środki czystości dedykowane do rodzaju realizowanych zadań. Korzystamy z preparatów znanych światowych producentów takich jak m.in.: Voigt, Swish, Diversey, a także Clinex. Z dbałości o nasze wspólne dobro, wszystkie używane przez nas preparaty posiadają odpowiednie atesty i są proekologiczne.

Przed rozpoczęciem prac na obiekcie korzystamy z wiedzy naszych fachowców i technologów w celu dobrania odpowiednich środków do powierzchni i wykonywanej czynności.